Filia
Obwód

DZIEŃ MATKI

Dzień Matki to druga po Dniu Seniora impreza środowiskowa. Dzieci zapraszają swoje Mamy. aby wspólnie uczcić ich święto.

Z tej okazji uczniowie pod okiem swych wychowawców i opiekunów przygotowali występy artystyczne. Wszyscy starali się aby zaprezentować swój program jak najlepiej i zasłużyć na gromkie brawa. Mamy z z zaciekawieniem obserwowały popisy swych pociech, a w niejednym oku zakręciła się łezka wzruszenia. Po zakończonych występach mamy zasiadły do stołów, aby poczęstować się kawą i ciastkiem.

przygotowała
Sabina Stefanowska
nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

DZIEŃ SENIORA

Tradycją naszej szkoły są uroczyste obchody Dnia Babci i Dziadka. Z tej okazji uczniowie zapraszają swoje Babcie i Dziadków oraz samotne starsze osoby do wspólnego świętowania. Uroczystość jak co roku składała się z dwóch części; artystycznej oraz słodkiego poczęstunku przy kawie. Na część artystyczną złożyły się występy uczniów poszczególnych klas. Były to przedstawienia, skecze, wiersze, piosenki, tańce. Dzieci zapraszały również do wspólnego śpiewu. W przygotowaniu występów uczniów wspierali wychowawcy i nauczyciele przedmiotów artystycznych. Wszystkie występy nagradzane były gromkimi brawami. Po występach uczniowie wręczyli Dziadkom przygotowane upominki i laurki, a następnie zaprosili wszystkich do stołów na wspólny poczęstunek.

przygotowała
Sabina Stefanowska