19 listopada 2012 r. w hali sportowej gimnazjum w Strzeleczkach odbyły się Gminne Zawody w Halowej Piłce Nożnej chłopców.

Drużynę, która reprezentowała naszą szkołę tworzyli następujący uczniowie klasy 6 i 4:

1. Filip Grosz
  2. Filip Nabiałek
  3. Rafał Janocha
  4. Arkadiusz Chrobak
  5. Denis Rybarczyk
  6. Tomasz Chowaniec
  7. Sebastian Kollek
  8. Michał Malik

Rywalizację zaczęli od meczu z kolegami ze szkoły z Dobrej wygrywając 3:0 po golach Filipa Nabiałka. W drugim swoim spotkaniu przeciwnikiem byli piłkarze z Komornik i po zaciętym meczu po 3 golach Filipa Grosza wygrali 3:2, ustalając wynik spotkania w ostatnich sekundach meczu. Trzecim rywalem zespołu z Racławiczek byli uczniowie szkoły w Strzeleczkach i po 2 golach Filipa Nabiałka zwyciężyli 2:0. W ostatnim meczu rywalem byli zawodnicy z Zieliny i nasi uczniowie pokonali 1:0 po golu kolejny raz Filipa Nabiałka.

SP Racławiczki - SP Dobra 3:0

SP Racławiczki - SP Komorniki 3:2

SP Racławiczki - SP Strzeleczki 2:0

SP Racławiczki - SP Zielina 1:0

Filip Nabiałek z 6 strzelonymi bramkami prowadzi w klasyfikacji strzelców. Zawody Halowe są I cześcią zawodów o Puchar Wójta gminy Strzeleczki. II część odbędzie się wiosną na boisko Orlika.

Gratulujemy zwycięzcą.

Zmieniony ( sobota, 24 listopada 2012 21:11 )