16 kwietnia 2013 r. w auli seminaryjnej w Opolu odbyła się uroczysta Gala Wręczenia Nagród Laureatom Konkursów Religijnych. Tegoroczne rozdanie nagród było dla naszej szkoły niezwykle podniosłe, co zawdzięczamy Emilii Fitz, która zwyciężyła Diecezjalny Konkurs Wiedzy Religijnej ŻAK 2013 zdobywając w finale 100% możliwych punktów. Jako nagrodę Emilia otrzymała książkę, dyplom i tygodniowe wakacje na Oazie Dzieci Bożych. Drugą laureatką z naszej szkoły była Karolina Malik, która tez otrzymała nagrodę książkową i dyplom. Na uroczystości obecny był Ks. Biskup Paweł Stobrawa i przedstawiciele opolskiego Kuratorium Oświaty, którzy wyrazili wdzięczność uczniom i katechetom za zaangażowanie w konkursy religijne. Gratulujemy naszym uczennicom i mamy nadzieję, że w przyszłym roku szkolnym nie zabraknie chętnych do udziału w konkursach.

Zmieniony ( piątek, 10 maja 2013 15:19 )