Czas adwentu daje okazję do dobrych postanowień i akcji dobroczynnych. W tym roku zaproponowano uczniom akcję: "Odrobina radości w starości", której celem było zebranie domowych ciasteczek dla mieszkanek Domu Pomocy Społecznej w Grabinie.

Ilość zebranych ciasteczek przeszła nasze oczekiwania. Uczniowie kl. V w anielskich strojach wybrali się do Grabiny 19 grudnia wraz z Panią Dyrektor, P. Sabiną i P. Teresą oraz z przedstawicielami rodziców. Przez przygotowany program artystyczny wprowadzili w tym domu atmosferę świąteczną pełną ciepła. Nie tylko w oczach mieszkanek DPS, ale i ich opiekunek i wszystkich zgromadzonych pojawiła się niejedna łza wzruszenia. Na koniec dzieci porozdzielały słodkie paczuszki z prezentami, a w podziękowaniu do szkoły przywiozły Dzieciątko w żłóbku.

Zmieniony ( środa, 09 kwietnia 2014 19:40 )