Każdego roku uczniowie naszej szkoły biorą udział w Diecezjalnym Konkursie Wiedzy Religijnej ŻAK. Szkolny etap w październiku 2013r. wyłonił 5 uczniów, którzy dostali się do etapu rejonowego. Etap rejonowy odbył się 28 listopada w Kędzierzynie Koźlu. Dla naszych uczniów był on bardzo pomyślny, gdyż wszyscy dostali się do etapu finałowego.

Finał diecezjalny miał miejsce 13 marca 2014r. w Muzeum Diecezjalnym w Opolu. Wyniki naszych uczniów były bardzo wysokie. Emilia i Michał uzyskali 90% punktów zasługując w ten sposób na miano laureata. Dominika, Paulina i Julia uzyskali ponad 80% punktów zasługując na miano finalisty. SERDECZNIE GRATULUJEMY !!!

Uroczysta Gala Rozdania Nagród odbędzie się 10 kwietnia 2014 w Auli Seminaryjnej w Opolu.

Zmieniony ( sobota, 12 kwietnia 2014 15:14 )