25 września 2014 roku w Zdzieszowicach odbył się jesienny cross "Solidarności". Zawody te także były eliminacjami do finału wojewódzkiego w indywidualnych biegach przełajowych. Szkołę reprezentowało 3 uczniów Dawid Kostka z klasy IV, Paweł Wiercimok z Klasy IV oraz Mateusz Kos z klasy V. Wszyscy bardzo dzielnie walczyli o zajęcie jak najlepszego miejsca a bardzo dobrze zaprezentował się Dawid, który w swoim biegu był 3 co oznaczało, że zakwalifikował się do finału wojewódzkiego.

30 września 2014 r. w Lasocicach odbył się finał wojewódzki, w którym Dawid zaprezentował się jeszcze lepiej. Z posród 66 uczniów biorących udział w biegu w kategorii klas 4-5 uczeń naszej szkoły zajął 13 miejsce co jest ogromnym sukcesem. Zaznaczyć trzeba, że Dawid rywalizował z chłopcami, którzy na co dzień trenują w różnego rodzajach klubach czy sekcjach lekkoaltletycznych.

Gratulujemy!!!

Zmieniony ( wtorek, 04 listopada 2014 06:57 )