Tradycją naszej szkoły stał się corocznie przeżywany wieczór św. Marcina, który w tym roku zorganizowany był w środowe popołudnie 12 listopada. Najpierw licznie zebrani uczniowie, ich rodzice i rodzeństwo mogli zobaczyć program artystyczny przygotowywany w ramach unijnego projektu pt. "W zaczarowanym świecie bajek". Uczniowie kl. II przygotowali inscenizację legendy "O toruńskim piernikarzu i jego córce Katarzynie", natomiast uczniowie    kl. III przenieśli widzów w krainę Pinokia. Po obejrzeniu tych przedstawień podzieliliśmy się wszyscy pysznymi rogalami, a potem przeszliśmy przez Racławiczki w korowodzie z barwnymi światełkami w rękach.

Cały wieczór zakończyliśmy przy ognisku na boisku szkolnym, gdzie były upieczone przez rodziców kiełbaski, a na koniec wspólnie odtańczyliśmy taniec belgijski.

Zmieniony ( piątek, 27 lutego 2015 08:10 )