W dniach 13 i 14 kwietnia 2015 r. odbyły się zawody w piłce nożnej uczniów szkół podstawowych. w poniedziałek 13 kwietnia na orliku w Strzeleczkach rywalizowali chłopcy. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas 4-6 w składzie:

Michał Malik
Tomasz Niedziela
Sebastian Kollek
Michael Bota
Mateusz Kos
Łukasz Bieniek
Paweł Wiercimok
Dawid Kostka

Uczniowie naszej szkoły bezapelacyjnie byli najlepsza drużyną w turnieju wygrywając wszystkie swoje mecze zajęli 1 miejsce. Podsumowując także punkty z jesiennego turnieju na hali okazało się że zgromadzili ich najwięcej i Puchar Wójta Gminy Strzeleczki pojedzie do Racławiczek.

W dniu następnym w tym samym miejscu czyli na boisku Orlik w Strzeleczkach rywalizowały dziewczęta. Uczennice w składzie;

• Julia Domańska
  • Dominika Stefanowska
  • Wiktoria Pientka
  • Paulina Różyczka
  • Iza Rozpleszcz
  • Alicja Solawa
  • Ewelina Twardoń
  • Patrycja Morawiec

wygrały 2 mecze a 2 zremisowały. Bardzo zacięty mecz, który decydował o kolejności w klasyfikacji końcowej Pucharu Wójta był mecz z drużyną ze Strzeleczek. Nasze uczennice po stracie bramki musiały gonić wyniki co im się udało i mecz zakończył się po bramce Juli Domańskiej remisem 1 do 1. Drużyna ze Strzeleczek ostatecznie strzeliła w turnieju 1 bramkę więcej niż nasze uczennice i wygrała turniej ale po podsumowaniu punktów z zawodów jesiennych nasze uczennice wygrały Puchar Wójta i tym samym 2 puchar Wójta pojechał do Racławiczek. Oprócz tego Julia Domańska została królową strzelców strzelając w obydwóch turniejach najwięcej bramek przez co została nagrodzona Pucharem Króla Strzelców.

Gratulujemy sportowej postawy i sukcesu.

Zmieniony ( wtorek, 21 kwietnia 2015 09:10 )