9 maja 2015 r. dzięki uprzejmości Pana Kostki właściciela stawu w Strzeleczkach odbyły się gminne zawody w Wędkarstwie Spławikowym szkół podstawowych i gimnazjum. W sobotnie przedpołudnie do rywalizacji stanęło ponad 30 młodych wędkarzy, którzy bardzo często ze swoimi rodzinami starali się prze 2,5 h złowić jak najwięcej ryb oraz jak największy okaz. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy 6 oraz klasy 4.

Michał Malik
Adam Majer
Rafał Wieja
Filip Piecha
Dawid Thomys

Bezkonkurencyjna okazała się uczennica Szkoły Podstawowej w Dobrej Emilia Chojnacka, która wygrała całe zawody łowiąc najwięcej ryb (ponad 5 kg) oraz największy okaz. W klasyfikacji drużynowej wygrała szkoła w Dobrej przed Szkołą w Strzeleczkach i Szkołą w Racławiczkach. Adam Majer zajął 4 miejsce a Michał Malik 6.

Gratulujemy.

Zmieniony ( poniedziałek, 11 maja 2015 19:50 )