Tradycyjnie już 22 października w naszej szkole przeżywaliśmy "Dzień Papieski". W tym roku okolicznościowe przedstawienie dla wszystkich uczniów przygotowali uczniowie kl. IV. Szczególnym gościem w naszej szkole tego dnia był pan Wójt Marek Pietruszka i pani Urszula Matysek - kierownik GZEAS - u w Strzeleczkach.  W swoim przedstawieniu czwartoklasiści starali się ukazać, co tam u św. Jana Pawła II słychać w niebie. Papież został w niebie przywitany przez aniołów, Maryję i Jezusa. Nie zabrakło też w niebie tradycyjnych kremówek. Sceny niebiańskie przeplatane były wierszami oraz piosenkami, które przedstawiały dzieci jako uwielbienie postaci Ojca świętego. Nie zabrakło też anielskich tańców. Na koniec przedstawienia wszystkie dzieci zostały poczęstowane pysznymi kremówkami, upieczonymi przez mamy uczniów kl. IV.

Następnego dnia uczniowie kl. IV powtórzyli swój występ dla przedszkolaków, a 4 listopada wystąpili w Domu Pomocy Społecznej w Grabinie.

Zmieniony ( wtorek, 17 listopada 2015 15:02 )