Dzisiejszego dnia w naszej szkole było jak w bajce. Uczniowie klas I-VI hucznie obchodzili Dzień Postaci z Bajek. Po korytarzu co jakiś czas przechadzały się, księżniczki, królewny, kowboje, Harry Potter, czarownice, Czerwony Kapturek, kot w butach, Hermiona, Pinokio, Pippi ,wilki, smoki,strażacy, Smerfetki, krasnoludki, pieski. Można było ujrzeć jeszcze wiele innych bajkowych postaci. Wszystkie stroje zasługiwały na uwagę, były piękne i kolorowe. Zadaniem każdego ucznia było narysowanie wizytówki z tytułem i autorem książki oraz  postać, za którą uczeń się przebrał. Wszystkie prace zostały umieszczone w szkolnej galerii. Do szkoły przyszli przedszkolacy , aby podziwiać stroje. Na zakończenie bajkowego dnia wszystkie dzieci otrzymały cukierki.

Zmieniony ( sobota, 21 listopada 2015 08:17 )